Masz pytanie? Proszę zanim zadzwonisz - przeczytaj.

Często zadawane pytania

  • Podstawowe pytania
  • Miasta
nie ma jednoznacznej odpowiedzi

Na to tak nie ma jednoznacznej odpowiedzi ile płacimy za samochody ,ale zawsze staramy się zapłacić tyle aby nasz klient był zadowolony i na ile nas puszcza rynek a od niego jest wszystko uzależnione .
W naszym auto skupie nastawiamy się na bardzo niskie marże a wysoki obrót .
W wielu przypadkach kupujemy samochody na zerową marże i to bez ściemy ( tak ,tak kto by w to uwierzył ) .
Już tłumaczę jak to jest możliwe że kupujemy na zerową marżę a i tak na tym wychodzimy , to jest tak ,ze w w naszej bazie posiadamy dużą rzeszę klientów ,którzy chcą kupić samochód na raty , dokonujemy zakupu samochodu od państwa na zerowej marzy i sprzedajemy go naszemu klientowi przez bank ( bez dokładania złotówki ) i bank odpala nam prowizję za dokonanie transakcji , prowizje jest na tyle wysoka że możemy odpuścić sobie marzę zarobkową na samochodzie i każdy jest zadowolony .

na podstawie informacji

Wycenę dokonujemy na podstawie informacji jakie Państwo nam udzielicie czyli czym więcej informacji tym wycena bardziej rzetelna Każda wycena jest inna inaczej inaczej wyceniamy samochody z przeznaczeniem do dalszej odsprzedaży, inaczej zaś samochody powypadkowe z przeznaczeniem na części a inaczej zaś samochody z ostatniej wieczerzy czyli na złom , ale jest jedno pewne do każdej podchodzimy indywidualnie .Należy przy tym pamiętać że proponowana kwota odkupu zawiera już koszt podatków, transportu Państwa auta z miejsca jego odbioru .Nie bierzemy pod uwagę wycen firm ubezpieczeniowych bazy info-ekspert, urzędu skarbowego itd.....

własnym transportem

Zazwyczaj tak odbieramy samochody własnym transportem czy to są samochody sprawne , po wypadkach czy do złomowania wysyłamy własne lawety ale są też przypadki kiedy klienci sami je nam przywożą chcąc zaoszczędzić na czasie w takich przypadkach zwracamy klientom koszty za paliwo . To wszystko jest uzależnione od czasu jakim dysponujemy i siłą przerobową w danym momencie..

absolutnie każdy samochód osobowy

kupimy absolutnie każdy samochód osobowy czy dostawczy świeże roczniki jak i te starsze w dobrym stanie lub w złym w całości po wypadkach do złomowania i w wersjach angielskich , wystarczy tylko wybrać kontakt i odpowiedni dział który Państwa obsłuży .Oczywiście są pewne wyjątki. Nie interesują nas pojazdy z wadami prawnymi, wszelkiego rodzaju zastawy komornicze,skarbowe itd. Nie odkupujemy aut które są przedmiotem sporów małżeńskich, aut pochodzących z przestępstwa lub służących do jego popełnienia. Nie interesują nas auta bez kompletu dokumentów jak i dokumenty bez samochodów , nie kupujemy samochodów na tak zwaną umowę in-blanCo. Podsumowując nie łamiemy prawa!

Tak

Tak skupujemy samochody bez oc i przeglądu technicznego

Dowód rejestracyjny , karta pojazdu

Dowód rejestracyjny , karta pojazdu ( jeśli była wydana , każdy pojazd zarejestrowany w Polsce po 01/10/1999r miał wydaną kartę pojazdu ) dowód osobisty właściciela i współwłaściciela jeśli był wpisany w dowód rejestracyjny lub upoważnienie , polisa oc ,. A jeśli chodzi o samochody uszkodzone , powypadkowe to w wielu przypadkach dowód rejestracyjny jest zatrzymany przez policję i w taki przypadku jest wymagane potwierdzenie zatrzymania dowodu rejestracyjnego przez policję i ksera dowodu rejestracyjnego które można bez problemu uzyskać w danym wydziale komunikacji za symboliczną opłatą .

umowę kupna sprzedaży

Jeśli chodzi o sprzedaż samochodu do komisu to Państwo dostają umowę kupna sprzedaży plus wypowiedzenie polisy oc , a jeśli chodzi o złomowanie to zaświadczenie o demontażu pojazdu

Dojeżdzamy do miast na ternie Śląska , Małopolski i Opolszczyzny , konkretnie :

Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim Chrzanów Olkusz Nowy Targ Bochnia Gorlice Zakopane Skawina Wieliczka Andrychów Trzebinia Wadowice Kęty Myślenice Libiąż Brzesko Limanowa Rabka-Zdrój Brzeszcze Niepołomice Bukowno Krzeszowice Sucha Beskidzka Chełmek Wolbrom Dobczyce Proszowice Szczawnica Muszyna Biecz Zator Alwernia Wojnicz Katowice Częstochowa Sosnowiec Gliwice Zabrze Bielsko-Biała Bytom Ruda Śląska Rybnik Tychy Dąbrowa Górnicza Chorzów Jaworzno Jastrzębie-Zdrój Mysłowice Siemianowice Śląskie Żory Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Racibórz Świętochłowice Zawiercie Wodzisław Śląski Mikołów Knurów Cieszyn Czechowice-Dziedzice Czeladź Myszków Żywiec Czerwionka-Leszczyny Pszczyna Lubliniec Łaziska Górne Rydułtowy Orzesze Bieruń Pyskowice Radlin Radzionków Lędziny Ustroń Skoczów Pszów Kłobuck Wisła Blachownia Wojkowice Poręba Imielin Kalety Miasteczko Śląskie Łazy Szczyrk Siewierz Kuźnia Raciborska Żarki Ogrodzieniec Sośnicowice Opole Kędzierzyn-Koźle Nysa Brzeg Kluczbork Prudnik Strzelce Opolskie Krapkowice Namysłów Głuchołazy Głubczyce Zdzieszowice Olesno Ozimek Grodków Praszka Zawadzkie Paczków Niemodlin Gogolin Kietrz Głogówek Otmuchów Leśnica Ujazd