Opolski skup Aut

oferta

Skup samochodów na Opolszczyżnie

skup aut opolskie
Opole Kędzierzyn-Koźle Nysa Brzeg Kluczbork Prudnik Strzelce Opolskie Krapkowice Namysłów Głuchołazy Głubczyce Zdzieszowice Olesno Ozimek Grodków Praszka Zawadzkie Paczków Niemodlin Gogolin Kietrz Głogówek Otmuchów Leśnica Ujazd

Wycenę aut dokonujemy na podstawie danych jakich Państwo nam udzielicie ( czym więcej informacji tym wycena bardziej realna ).
Każda wycena jest inna - inaczej wyceniamy auta z przeznaczeniem do dalszej sprzedaży, inaczej zaś samochody powypadkowe z wykorzystaniem na części a inaczej zaś wozy z ostatniej wieczerzy mianowicie na złom , natomiast jest jedno pewne do każdej podchodzimy indywidualnie .
Należy przy tym pamiętać że planowana wielkość odkupu zawiera już koszt podatków, przywozu Państwa samochodu z miejsca jego odbioru .
Nie bierzemy pod uwagę wycen firm ubezpieczeniowych bazy info-ekspert, urzędu skarbowego itd.
W naszym auto zakupie nastawiamy się na niewielkie marże ,a wysoki obrót .
W wielu przypadkach nabywamy wozy na zerową marże i to bez ściemy ( tak ,tak kto by w to uwierzył ) .
Zwykle pojazdy odbieramy własnym transportem czy to są wozy sprawne , po wypadkach czy do złomowania wysyłamy własne lawety ale są też przypadki kiedy klienci sami je nam przywożą chcąc zaoszczędzić na czasie w takich przypadkach zwracamy klientom koszty za paliwo .
To wszystko jest uzależnione od czasu jakim dysponujemy i siłą przerobową w określonym czasie.
Kupimy absolutnie jakikolwiek wóz osobowy czy dostawczy świeże roczniki jak i te stare w zadowalającym stanie lub w złym w całości po wypadkach do złomowania i w wersjach angielskich , wystarczy jedynie wybrać kontakt i odpowiedni dział który Państwa obsłuży .
Oczywiście są jakieś wyjątki.
- nie interesują nas samochody z wadami prawnymi, wszelkiego rodzaju zastawy komornicze,skarbowe itd.
- nie kupujemy samochodów które są przedmiotem sporów małżeńskich, samochodów wynikających z przestępstwa lub służących do jego popełnienia.
- nie interesują nas auta bez kompletu dokumentów jak i dokumenty bez pojazdów , nie nabywamy samochodów na tak zwaną umowę in-blanco.
Podsumowując nie naruszamy prawa!

Kupionych aut
zgłoszeń dziennie
rozmów dziennie
procent zadowolonych klientów