Małopolski skup Aut

oferta

Skup samochodów w Małopolsce

małopolski skup aut
Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim Chrzanów Olkusz Nowy Targ Bochnia Gorlice Zakopane Skawina Wieliczka Andrychów Trzebinia Wadowice Kęty Myślenice Libiąż Brzesko Limanowa Rabka-Zdrój Brzeszcze Niepołomice Bukowno Krzeszowice Sucha Beskidzka Chełmek Wolbrom Dobczyce Proszowice Szczawnica Muszyna Biecz Zator Alwernia Wojnicz

Wycenę wozów podejmujemy na podstawie informacji jakich Państwo nam udzielicie ( czym więcej informacji tym ocena bardziej dokładna).
Każda wycena jest inna - inaczej oceniamy auta z wykorzystaniem do dalszej odsprzedaży, inaczej zaś wozy powypadkowe z zastosowaniem na części a inaczej zaś wozy z ostatniej wieczerzy :) mianowicie na złom , natomiast jedno jest pewne do każdejj podchodzimy indywidualnie .
Należy przy tym pamiętać że oferowana wielkość odkupu zawiera już koszt podatków, transportu Państwa pojazdu z miejsca jego odbioru .
Nie bierzemy pod uwagę wycen firm ubezpieczeniowych bazy info-ekspert, urzędu podatkowego itd.
W naszym auto zakupie nastawiamy się na wyjątkowo niskie marże ,a wysoki obrót .
W wielu przypadkach pozyskujemy wozy na zerową marże i to bez ściemy ( tak ,tak kto by w to uwierzył :)) .
Najczęściej wozy odbieramy własnym transportem czy to są pojazdy sprawne , po wypadkach czy do złomowania - wysyłamy własne lawety ,ale są też przypadki kiedy Klienci sami je nam przywożą potrzebując zaoszczędzić na czasie , w takich przypadkach zwracamy Klientom koszty za paliwo .
To wszystko jest uzależnione od czasu jakim dysponujemy i siłą przerobową w danym momencie.
Odkupimy absolutnie każdy pojazd osobowy czy dostawczy świeże roczniki jak i te stare w prawidłowym stanie lub w złym w całości po wypadkach do kasowania i w wersjach angielskich , wystarczy jedynie wybrać kontakt oraz właściwy dział który Państwa obsłuży .
Oczywiście są pewne wyjątki.
Nie interesują nas samochody z wadami prawnymi, wszelkiego rodzaju zastawy komornicze,skarbowe itd.
Nie kupujemy aut jakie są przedmiotem konfliktów małżeńskich, pojazdów wynikających z wykroczenia lub służących do jego popełnienia.
Nie interesują nas auta bez kompletu dokumentów jak i dokumenty bez wozów , nie kupujemy wozów na tak zwaną umowę in-blanco.
Podsumowując nie łamiemy prawa!

Kupionych aut
zgłoszeń dziennie
rozmów dziennie
procent zadowolonych klientów