Skup Samochodów Wisła

Dział skupu samochodów do komisu :
508 754 508
Dział skupu aut powypadkowych :
570 801 222
Dział złomowania samochodów :
731 732 700
Dział auto częsci :
730 303 004
Skup aut WISŁA - Natychmiastowa Gotówka - Absolutnie każde auto

Zamierzasz naprędce sprzedać swój używany wóz (osobowy i dostawczy, wadliwy, anglik, terenowy, ciężarowy) i mieszkasz na obszarze województwa Śląskiego , ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Bez obaw, przyjdziemy Ci z pomocą, gwarantując świetne stawki i uczciwe zasady.
Jako firma z długoletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak fachowo skupować auta i dokonywać oceny zgodnej ze stanem rzeczywistym samochodu.
Symulacje ceny - wycenę auta uzyskujemy na podstawie informacji, których Państwo nam udzielicie (im więcej wiedzy tymże rachuba będzie bardziej realna).
Każda jest różna, inaczej oceniamy auta z zastosowaniem do dalszej sprzedaży, inaczej zaś wehikuły powypadkowe,uszkodzone z przeznaczeniem na części a inaczej samochody poświęcone na złom, jakkolwiek jest jedno pewne do jakiejkolwiek podchodzimy indywidualnie.
Naszym Klientom gwarantujemy gratisową wycenę, transport wozu spod domu i zakup po atrakcyjnych cenach.
Często pojazdy odbieramy własnym transportem (automobile sprawne, po dzwonach, do kasowania) .
Jeśli Klient sam je nam przywieźie chcąc zaoszczędzić na czasie , w takim przypadkach zwracamy wydatki za paliwo.
Od wielu lat funkcjonując w tej sferze, zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo Klienci cenią sobie rzetelność firm zakupujących auta.
Stawki można negocjować, lecz zawsze dbamy o to, by transakcja była atrakcyjna dla sprzedającego. Kupujemy pojazdy wszystkich modeli, bez względu na ich stan, zajmujemy się również ich przewozem.
Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, gwarantujemy gotówkę od ręki albo przelew jeszcze tego samego dnia.
Jeśli zależy Ci na bezpiecznej, jasnej oraz profesjonalnej transakcji, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Ważne !
Nie zakupujemy samochodów, będących przedmiotem sporów małżeńskich, pojazdów pochodzących z oszustwa lub służących do jego popełnienia.
Nie interesują nas samochody bez kompletu dokumentów, jak i dokumenty bez aut, nie zakupujemy wozów na tak zwaną umowę in-blanco.
skup aut WISŁA skup SAMOCHODÓW  WISŁA auto skup WISŁA

Kupionych aut
zgłoszeń dziennie
rozmów dziennie
procent zadowolonych klientów