Skup Samochodów Sośnicowice

Dział skupu samochodów do komisu :
508 754 508
Dział skupu aut powypadkowych :
570 801 222
Dział złomowania samochodów :
731 732 700
Dział auto częsci :
730 303 004
Skup aut SOŚNICOWICE - Natychmiastowa Gotówka - Absolutnie każde auto

Potrzebujesz naprędce odsprzedać swój używany samochód (osobowy i dostawczy, defektywny, anglik, terenowy, ciężarowy) i mieszkasz na obszarze województwa Śląskiego , a nie wiesz, jak się do tego wziąć?
Bez obaw, przyjdziemy Ci z pomocą, gwarantując uczciwe stawki i wiarygodne zasady.
Jako firma z długoletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak solidnie skupować auta i dokonywać oceny zgodnej ze stanem rzeczywistym samochodu.
Ocenę uzyskujemy na bazie danych, których Państwo nam udzielicie (im więcej informacji tym kalkulacja będzie bardziej realna).
Każda jest inna, inaczej oceniamy auta z użyciem do dalszej sprzedaży, inaczej zaś pojazdy powypadkowe,uszkodzone z wykorzystaniem na części a inaczej pojazdy poświęcone na złom, jednak jest jedno pewne do jakiejkolwiek podchodzimy indywidualnie. Naszym Kontrahentom zapewniamy darmową wycenę, przewóz samochodu spod domu i skup po dobrych stawkach.
Zwykle auta zabieramy wozy własnym transportem (samochody sprawne, po karambolach, do złomowania) .
Jeśli Klient sam je nam przywieźie chcąc zaoszczędzić na czasie , w takim przykładach zwracamy wydatki za paliwo.
Od wielu lat pracując w tejże dziedzinie, zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo Klienci cenią sobie rzetelność firm zakupujących auta.
Ceny można negocjować, lecz zawsze pamiętamy o to, by transakcja była odpowiednia dla sprzedającego.
Skupujemy wozy wszystkich modeli, bez względu na ich stan, zajmujemy się także ich przewozem. Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, gwarantujemy pieniadzę od ręki albo przelew jeszcze tego samego dnia.
Jeżeli zależy Ci na bezpiecznej, uczciwej i fachowej sprzedaży, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Ważne !
Nie nabywamy aut, stanowiących przedmiotem konfliktów małżeńskich, samochodów wynikających z przestępstwa lub służących do jego popełnienia.
Nie interesują nas wozy bez kompletu dokumentów, jak i dokumenty bez automobili, nie zakupujemy pojazdów na tak zwaną umowę in-blanco.
skup aut SOŚNICOWICE skup SAMOCHODÓW  SOŚNICOWICE auto skup SOŚNICOWICE

Kupionych aut
zgłoszeń dziennie
rozmów dziennie
procent zadowolonych klientów